5 מיתוסים על חברות השמה | WOJO

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

5 מיתוסים על חברות השמה

 

חברות השמה הפכו לאחת הדרכים המקובלות לגיוס עובדים, בעיקר בשוק ההייטק ושווקים אחרים עתירי ידע בהם תהליכי ההשמה הם מורכבים ודורשים התמחויות. לכן, כאשר אתם מחפשים עבודה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול חברות אלו ולהבין שלא כל מה שחשבתם על חברות השמה – הוא נכון. השירותים שמספקות חברות ההשמה מייעלים את תהליך חיפוש העבודה וחוסכים זמן וכסף למועמד ולחברה הקולטת. יחד עם יעילותן של חברות אלו, נפוצו מיתוסים שונים על אופן התנהלותן וכדאיות ההתקשרות עימן. צוות מקצועני ההשמה של WOJO כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים.

  1. שכר ותנאים

המיתוס: עובדים אשר מגיעים למקום עבודה דרך חברת השמה נאלצים להסתפק בשכר נמוך יותר ולעיתים אף תנאי העבודה שלהם טובים פחות –  זה לא נכון.

חברות ההשמה פועלות על מנת לאתר עובדים אופטימאליים עבור חברות שונות. המשמעות היא זיהוי העובד המושלם לחברה – כמו גם זיהוי העבודה המושלמת עבור כל עובד. חברות ההשמה  דואגות ל”שידוך” מושלם, בו החברה הקולטת מרוצה מהעובד והעובד, מצידו, נהנה מן התנאים הטובים ביותר האפשריים, לטובת נאמנותו והרצון שיהיה לו להישאר במשרה זו עוד הרבה לאחר תום תקופת ההתלמדות. תהליך הקליטה לעבודה דרך חברת השמה אינו משפיע על השכר והתנאים שיקבל העובד.

  1. כמה זה עולה

המיתוס: שירותיה של חברת ההשמה עולים כסף – זה לא נכון. 

חברות השמה מספקות שירות חינמי למחפשי העבודה. אז מאיפה הכסף? חברות ההשמה עובדות עבור חברות המחפשות עובדים, המשלמות לחברות ההשמה עבור שירות הסינון הראשוני של העובדים.

  1. עבודות זמניות

המיתוס: חברות השמה מתרכזות רק בשוק העבודות הזמניות. – זה לא נכון.

יכול להיות שחלק מהמשרות שיוצעו לכם על ידי חברת ההשמה יהיו עבור עבודות זמניות, אבל אחוז נכבד מן המשרות המוצעות על ידי מנהלי משאבי אנוש בחברות השמה יהיה בהשמה ישירה לחברה, לתקופה ארוכה ומתוך מאמץ לאתר את העובד המושלם עבור החברה (כמו גם את החברה המושלמת עבור העובד). אין העדפה או מיקוד בהיצע של חברות השמה במשרות זמניות, ואפילו להיפך.

  1. רק בדרג הזוטר

המיתוס: חברות השמה מתאימות רק לחיפוש עבודה לתפקידים זוטרים ולא לתפקידים בכירים – זה לא נכון.

מרבית החברות המובילות במשק נעזרות בשירותי חברות השמה ומציעות משרות מגוונות בתחומים ודרגים רבים ושונים. חברת השמה תוכל להציע עבודה בכל רמה ודרגה לכן אל תהססו לפנות אליהן.

  1. האינטרנט שולט

המיתוס: החיים קורים באינטרנט ושם אפשר למצוא את כל הצעות העבודה – זה לא נכון.

אם אתם חושבים שאתם רואים את כל הצעות העבודה באתרים ובקבוצות השונות בפייסבוק, אתם מפספסים את המשרות הרבות שכלל אינן מפורסמות ברשת. חברות רבות בוחרות לגייס את המועמדים דרך חברות השמה המתמחות בתחום וללא פניה לחברת השמה לא תהיו חשופים למשרות הללו אף פעם. חבל. פנו לצוותים המומחים בהשמה של חברת WOJO, ותנו לנו להפתיע אתכם במגוון משרות שיתאימו לכם בדיוק!

 

בהצלחה!

מאמרים נוספים

shutterstock_1294631191 (1)

האם צריך תואר אקדמי בשביל לעבוד בהייטק?

  האם צריך תואר אקדמי בשביל לעבוד בהייטק? רוב העובדים בעולם ההייטק מחזיקים באחד מהתארים האקדמיים הרלוונטיים לתחומים הטכנולוגיים, כמו למשל מדעי המחשב והנדסת תוכנה – אך לא כולם. ישנן דרכים נוספות למצוא תפקיד התחלתי בתחום ומשם לעשות את המיטב... View Article

לפרטים נוספים     >

shutterstock_308466854 (1)

איך להצליח למצוא עבודה בתחום המקצועי שלכם?

  איך להצליח למצוא עבודה בתחום המקצועי שלכם? אנשים רבים נרשמים לתואר או לקורס המקצועי שהם בחרו עם ציפיות גדולות למצוא עבודה לאחריו. כשהם יוצאים מהלימודים, לפעמים המציאות טופחת על פניהם והם נוחלים אכזבה. פעמים רבות הם מתייאשים ומתפשרים על... View Article

לפרטים נוספים     >

איך להיכנס לעולם ההיטק

איך להיכנס לעולם ההייטק

נמאס לכם לבוא לעבודה עם חליפה? תמיד חלמתם על מסאז’ בשעת עבודה ? או אולי לבוא עם שורט וגופייה ? או אפילו לתפוס איזה טיסה קלה .. תעשיית ההייטק בישראל מתחלקת לשניים – אלו שעובדים בה, ואלו שהיו רוצים לעבוד... View Article

לפרטים נוספים     >

article1

המפתח להצלחה מתחיל בקורות חיים

קורות החיים הם הדבר הראשון שמעסיק פוטנציאלי פוגש. בכדי לגבור על עשרות מסמכי קו”ח שנשלחים אליו מדי יום, רצוי לדעת לחבר אותם בצורה נכונה. לכל עבודה יש את סוג קורות המתאימים לה. אך עם זאת ישנם מספר דברים בסיסיים שקורות... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->