5 מיתוסים על חברות השמה | WOJO

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

5 מיתוסים על חברות השמה

 

חברות השמה הפכו לאחת הדרכים המקובלות לגיוס עובדים, בעיקר בשוק ההייטק ושווקים אחרים עתירי ידע בהם תהליכי ההשמה הם מורכבים ודורשים התמחויות. לכן, כאשר אתם מחפשים עבודה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול חברות אלו ולהבין שלא כל מה שחשבתם על חברות השמה – הוא נכון. השירותים שמספקות חברות ההשמה מייעלים את תהליך חיפוש העבודה וחוסכים זמן וכסף למועמד ולחברה הקולטת. יחד עם יעילותן של חברות אלו, נפוצו מיתוסים שונים על אופן התנהלותן וכדאיות ההתקשרות עימן. צוות מקצועני ההשמה של WOJO כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים.

  1. שכר ותנאים

המיתוס: עובדים אשר מגיעים למקום עבודה דרך חברת השמה נאלצים להסתפק בשכר נמוך יותר ולעיתים אף תנאי העבודה שלהם טובים פחות –  זה לא נכון.

חברות ההשמה פועלות על מנת לאתר עובדים אופטימאליים עבור חברות שונות. המשמעות היא זיהוי העובד המושלם לחברה – כמו גם זיהוי העבודה המושלמת עבור כל עובד. חברות ההשמה  דואגות ל”שידוך” מושלם, בו החברה הקולטת מרוצה מהעובד והעובד, מצידו, נהנה מן התנאים הטובים ביותר האפשריים, לטובת נאמנותו והרצון שיהיה לו להישאר במשרה זו עוד הרבה לאחר תום תקופת ההתלמדות. תהליך הקליטה לעבודה דרך חברת השמה אינו משפיע על השכר והתנאים שיקבל העובד.

  1. כמה זה עולה

המיתוס: שירותיה של חברת ההשמה עולים כסף – זה לא נכון. 

חברות השמה מספקות שירות חינמי למחפשי העבודה. אז מאיפה הכסף? חברות ההשמה עובדות עבור חברות המחפשות עובדים, המשלמות לחברות ההשמה עבור שירות הסינון הראשוני של העובדים.

  1. עבודות זמניות

המיתוס: חברות השמה מתרכזות רק בשוק העבודות הזמניות. – זה לא נכון.

יכול להיות שחלק מהמשרות שיוצעו לכם על ידי חברת ההשמה יהיו עבור עבודות זמניות, אבל אחוז נכבד מן המשרות המוצעות על ידי מנהלי משאבי אנוש בחברות השמה יהיה בהשמה ישירה לחברה, לתקופה ארוכה ומתוך מאמץ לאתר את העובד המושלם עבור החברה (כמו גם את החברה המושלמת עבור העובד). אין העדפה או מיקוד בהיצע של חברות השמה במשרות זמניות, ואפילו להיפך.

  1. רק בדרג הזוטר

המיתוס: חברות השמה מתאימות רק לחיפוש עבודה לתפקידים זוטרים ולא לתפקידים בכירים – זה לא נכון.

מרבית החברות המובילות במשק נעזרות בשירותי חברות השמה ומציעות משרות מגוונות בתחומים ודרגים רבים ושונים. חברת השמה תוכל להציע עבודה בכל רמה ודרגה לכן אל תהססו לפנות אליהן.

  1. האינטרנט שולט

המיתוס: החיים קורים באינטרנט ושם אפשר למצוא את כל הצעות העבודה – זה לא נכון.

אם אתם חושבים שאתם רואים את כל הצעות העבודה באתרים ובקבוצות השונות בפייסבוק, אתם מפספסים את המשרות הרבות שכלל אינן מפורסמות ברשת. חברות רבות בוחרות לגייס את המועמדים דרך חברות השמה המתמחות בתחום וללא פניה לחברת השמה לא תהיו חשופים למשרות הללו אף פעם. חבל. פנו לצוותים המומחים בהשמה של חברת WOJO, ותנו לנו להפתיע אתכם במגוון משרות שיתאימו לכם בדיוק!

 

בהצלחה!

מאמרים נוספים

austin-distel-rxpThOwuVgE-unsplash

חברות ההייטק הישראליות עדיין מגייסות

כן, גם בתקופת קורונה זו – חברות ההייטק והסטארט-אפ הישראליות עדיין מגייסות. הסיבות לכך היא שהן לא יצאו מכלל שגרה, להפך – הן ממשיכות בכך בעוצמה מחודשת. אני כמובן מדבר רק על חלקן. חברות סטראטאפ בתחום התיירות, לא ממשיכות איתנו... View Article

לפרטים נוספים     >

sincerely-media-ylveRpZ8L1s-unsplash

היום שאחרי הקורונה

תקופת הקורונה הכניסה שינויים רבים לשגרת חיינו. אנשים מסוימים מדברים על חזרה לשגרה, חזרה למה שהיה נורמלי בעבר. אך, מה שהיה נורמלי, אינו מה שיהיה נורמלי כשנחזור לשגרה. דברים הולכים להשתנות, כי הם כבר החלו להשתנות בטרם הסתיימה לה תקופת... View Article

לפרטים נוספים     >

bui11

איך למצוא עבודה מבלי שהבוס ידע

הקריירה שלכם היא אחד הנושאים שחשוב שתשקיעו בהם, ואם מיציתם את אפשרויות הקידום, העניין, וההכנסה בעבודה הנוכחית – אולי הגיע הזמן להתחיל לחפש את העבודה הבאה. אבל אם גם אתם, כמו מרבית העובדים, מעדיפים קודם למצוא את עבודת החלומות הבאה... View Article

לפרטים נוספים     >

טיפים פשוטים לכתיבת קורות חיים

איך מחפשים עבודה?

לפני ארבעים שנה, היה נהוג למצוא עבודה מייד לאחר השחרור מצה”ל, ולהחזיק בה עד שמגיעים לגיל פרישה. היום, סטטיסטית עובדים מחליפים עבודות בכל שלוש שנים, ומעוניינים לשפר את מצבם מבחינת שכר, תנאים, עניין ובניית קריירה. אם גם אתם הגעתם לשלב... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->