מחשבון שכר להיות מעודכן בחישובי השכר האחרונים במשק

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

מחשבון שכר

רוצה להיות מעודכן תמיד בחישובי השכר אחרונים? הירשם למערכת שלנו ותהיה תמיד בעניינים

השכר הממוצע במשק

9,891

מחשבון שכר

הנתונים מתייחסים לשכר ברוטו באלפי שקלים לחודש וכוללים עלויות נלוות.

הידעת?

“ מהנדס תוכנה מתחיל
זוכה לשכר של עשרת אלפים שקלים לפחות ”

מחפשים עבודה חדשה? למה לא לבחור אחת שתהיה גם מתאימה לכישורים שלכם - וגם רווחית? באמצעות טבלאות שכר מעודכנות, המכילות נתונים נרחבים על מגוון תחומי תעסוקה בחודש - תוכלו לדעת איזה סוג של משרה אתם מחפשים; להבין מהו השכר הממוצע במשק בסוג משרה זה (כהכנה לשלב "ציפיות השכר" בראיון העבודה שלכם), ואפילו לשקול צעדים מהותיים בתכנון הקריירה שלכם.

מחשבוני השכר של WOJO תוכננו במיוחד עבורכם. הם מכילים התייחסות לסעיפי שכר רבים וחושפים בפניכם את "השורה התחתונה" - השכר ברוטו, כולל הטבות ועלויות נלוות, שהיא הממוצעת בתחום העיסוק שבחרתם - על פי שנות הנסיון שיש לכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא לזהות את סוג המשרה שאתם מחפשים - לבחור את תחום שנות הנסיון שלכם - והמידע אצלכם, בתוך חצי שניה.

אנחנו דואגים לכם, מההתחלה ועד הסוף צוות המקצוענים של WOJO מבלה ימים כלילות בעדכון טבלאות השכר - כמו גם איסוף משרות אטרקטיביות, ליווי עובדים פוטנציאליים, ועוד. אם מצאתם בטבלאות השכר שלכם מידע שגורם לכם לרצות לבחון אילו משרות פנויות עשויות להתאים לכם בשוק - אנחנו ממליצים לכם לא לאבד זמן יקר! פנו אלינו עוד היום, ונלווה אתכם בדרך מקצועית, דיסקרטית, אמינה ובשקיפות מלאה - אל הצעד המוצלח הבא בקריירה שלכם.

השכר מפתיע אתכם? אולי אתם לא בתחום העיסוק הנכון לכם! במאה ה - 21, אנחנו כבר לא יוצאים לפנסיה במקום העבודה שקיבל אותנו אחרי הצבא (אולי כמו ההורים שלנו). טווח הזמנים למשרה הוא 3-5 שנים בממוצע, ואנשים מחליפים עבודות על מנת להתפתח, לצמוח, להעשיר את הקריירה שלם ולשפר את תנאי התעסוקה שלהם. אם מצאתם תחום עיסוק שהוא נושק לשלכם אך בעל שכר ממוצע שהוא גבוה משלכם - למה שלא תפנו אלינו? נשמח להציע לכם מגוון הצעות עבודה בתחום שמצאתם, בדיסקרטיות מלאה - על מנת שתוכלו לבחון, אם גם מבחינתכם הגיע הזמן לשינוי!

WOJO - אנחנו דואגים לכם, מההתחלה ועד הסוף צוות המקצוענים של WOJO מבלה ימים כלילות בעדכון טבלאות השכר - כמו גם איסוף משרות אטרקטיביות, ליווי עובדים פוטנציאליים, ועוד. אם מצאתם בטבלאות השכר שלכם מידע שגורם לכם לרצות לבחון אילו משרות פנויות עשויות להתאים לכם בשוק - אנחנו ממליצים לכם לא לאבד זמן יקר! פנו אלינו עוד היום, ונלווה אתכם בדרך מקצועית, דיסקרטית, אמינה ובשקיפות מלאה - אל הצעד המוצלח הבא בקריירה שלכם.

Powered & Designed by EVEREST

נגישות
-->