חברות השמה | Wojo : חיפוש עבודה בתל אביב ובסביבתה

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

חברות השמה

Wojo מבטיחה לכם תהליך חיפוש יעיל, כזה שימצא לכם את המשרה המתאימה ביותר או יאתר בשבילכם את העובד המתאים ביותר. עם חברת השמה כמו Wojo, אתם יודעים שיינתן לכם מענה מקיף בכל עניין.

הידעת?“ מהנדס תוכנה מתחיל זוכה לשכר של עשרת אלפים שקלים לפחות ”

מחפש עבודה בתחום
הייטק?

עולם התעסוקה של היום מחייב השמת עובדים חכמה ואיתור עובדים מותאם למשרה המבוקשת.
זו המומחיות שלנו.

מחפש עבודה בתחום
שוק ההון?

עולם התעסוקה של היום מחייב השמת עובדים חכמה ואיתור עובדים מותאם למשרה המבוקשת.
זו המומחיות שלנו.

מחפש עבודה בתחום
השיווק והפרסום?

עולם התעסוקה של היום מחייב השמת עובדים חכמה ואיתור עובדים מותאם למשרה המבוקשת.
זו המומחיות שלנו.

כשאנחנו חושבים על המונח חברות השמה, אנו רואים לנגד עינינו גוף שמקדיש את כל מרצו למענכם. כזה אשר שואף לענות על כל בקשותיכם ולמלא אחר כל רצונותיכם, משום שברור לנו שרק כך יכול התהליך להסתיים בהשמה מוצלחת. הרצון שלנו הוא להעמיד לרשותכם את כל הכלים להצלחה, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם: לבלוט בין כולם, להיות ממוקדי מטרה ולהבטיח שתשימו יד על המשרה שעליה חלמתם, או שתצליחו לפגוש בעובד שתמיד רציתם לצדכם.

Wojo עומדת לרשותכם בכל עת ובכל עניין, ותשמח להעניק לכם שירות איכותי, כמו שהעניקה לעשרות ומאות לקוחות עד היום. כי ככה עובדות היום חברות השמה: הן שמות במרכז את הלקוח. אתכם.

לפרטים נוספים     >

אתם רוצים לדעת איזו משכורת
מגיעה לכם?

עולם התעסוקה של היום מחייב השמת עובדים חכמה ואיתור עובדים מותאם למשרה המבוקשת. זו המומחיות שלנו.

המלצות של לקוחות מרוצים

התחלתי לעבוד בחברת הייטק
הודות לחברת WoJo
תנאים מעולים ואפשרות קידום!

אבנר צדוק,
ר.ש.ת טכנולוגיות בע”מ

השירות רחב ההיקף שמעניקה חברת WoJo מבטא תפיסה מודרנית אשר מאפיינת את החברה כולה: תפיסה לפיה חברות השמה בעידן הנוכחי צריכות להתמחות בכל תחום ובכל עניין הקשור לעולם העבודה, ולחשוף את הלקוח לכל המשרות המבוקשות בשוק, בכל רגע נתון. Wojo היא חברת השמה אשר שואפת להעניק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח, בין אם הוא מחפש עבודה ובין אם הוא מעסיק, כדי ליצור את ההתאמה המושלמת בין הצדדים במהירות הרבה ביותר. כחלק מהתפיסה הזו, אנו מעניקים ללקוחותינו שירות יוצא דופן - שירות שבו מחפש העבודה לא משלם דבר לאורך התהליך; שירות שבו המעסיק המחפש עובדים זוכה לתקופת אחריות לפני מציאת המועמד המתאים; שירות אישי, בשיטה ייחודית לנו, המאפשר

כמי שיודעים היטב עד כמה תהליך חיפוש העבודה יכול להיות מתיש ומייאש, ואנחנו עושים הכול כדי להפוך אותו לפשוט בהרבה, בעזרת יחס אישי, איתור משרות נחשקות והצעתן לכם, בכל עת שתרצו.

אז מה הם ההבדלים בין חברות השמה לחברות כוח אדם?

חברת השמה

ישנם כמה הבדלים בין חברות השמה לחברות כוח אדם. אחד ההבדלים המרכזיים נוגע להתאמה בין נתוני העובד לנתוני המשרה: בעוד חברות כוח אדם עשויות 'לשדך' למחפש העבודה משרה שאינה מצריכה ניסיון או השכלה אקדמית כלשהי, חברות השמה דואגות להתאים עד כמה שניתן את המשרה לדרישות החיפוש של העובד, בידיעה שכך יגדלו הסיכויים שאותו אדם יישאר במקום עבודתו לשנים רבות - אינטרס משותף לכל הצדדים.

חברת כוח אדם

מעבר לזה, חברות כוח אדם לא תמיד מבצעות תהליך מיון קפדני בעת בחירת העובדים, מה שלא פעם מגדיל את חוסר ההתאמה בין העובד למשרה המוצעת לו.
אך נדמה שההבדל המשמעותי ביותר הוא בתנאי ההעסקה: עובד אשר מתקבל לעבודה דרך חברת השמה, הופך מיומו הראשון לעובד מן המניין, ממש כמו כל עובד אחר שהתקבל לעבודה במקום. בחברת כוח אדם, לעומת זאת, הוא מוגדר בחודשים הראשונים כעובד של חברת כוח האדם עצמה, בעוד החברה שבה הוא עובד אינה מקיימת עמו יחסי עובד-מעביד. רק בתום תקופה מסוימת תחליט החברה שבה הוא מועסק אם לקבל אותו כעובד מן המניין - מה שאומר שלאורך החודשים הראשונים הוא נמצא במעין תקופת מבחן, שבסיומה הוא עלול לקבל הודעה על סיום העסקתו במקום.

לקוחות החברה

Powered & Designed by EVEREST

נגישות
-->