חברות השמה לגיוס טכנולוגי WOJO חברת השמה המתמחה בגיוס טכנולוגי

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

חברות השמה לגיוס טכנולוגי

חברות השמה לגיוס טכנולוגי

חברות השמה לגיוס טכנולוגי, הן אלו שמחפשות לאתר את המועמדים הנכונים ביותר לארגונים הנכונים ביותר, לתחום הפיתוח הטכנולוגי. תחום הפיתוח הטכנולוגי יכול להיכל רבדים רבדים של מקצועות ובקשות. תחום הפיתוח הטכנולוגי יכול להכיל בו גם משרות הייטקיסטיות, גם משרות שנוטות לרובד הרפואי, וגם לתעשייתי. שכן טכנולוגיה נמצאת בכל תחום, ובכל מגזר תעשייתי. על פי כן, החופש למצוא עבודה המתאימה לרצון ליבנו, יכול לעבור בחברות השמה לגיוס טכנולוגי שכן הן יכולות להיות תחנת מעבר בתוך הרצון האמיתי, הטבעי שלנו לגלות מי אנחנו באמת, ובאיזה רובד אנחנו מעוניינים להשקיע את מרצנו.

ישנן המון דרכים לתרום ממרצנו לפיתוח ולשיפור העולם, והתחום הטכנולוגי מרובד באפשרויות שונות שיכולות להתאים לנו לשם כך. לדוגמה, אנחנו יכולים לגלות, שישנן תעשיות מסוימות, המבקשות לקבל כלים מסוימים, כדי לפתור אי אילו בעיות. אפשרי ביותר, שחלקנו מרגישים שכמו נולדנו כדי לקיים אי אילו כלים והבנות, ולהוריד אותן לקרקע, כדי להביא לכדי פתרון ייחודי, חשוב ומשמעותי.

עכשיו, מי מאיתנו שרוצים להתפתח בתחום הטכנולוגיה, יכולים לבדוק מהי קריאת הלב שלנו לשם כך? האם אנחנו רוצים להשפיע על העולם בדרך כזו או אחרת? האם אנחנו חשים שחלק מן הזהות שלנו נתונה לתחום זה? האם יש לנו צרכים ילדיים מסוימים שגורמים לנו לחשוב שנוכל למצוא תחושת ביטחון ספציפית “שם”?
ֶ
כי לא כל המניעים נולדו שווים. וחלקם עוזרים לנו להיות אנשים טובים יותר, וחלקם עוזרים לנו להיות אנשים שאינם תורמים את חלקם למערכת. כאשר אנחנו מגיעים מתוך צורך להיות בטוחים, ועל פי כן מחפשים משרה יוקרתית, אנחנו לא משאירים חותם נעים עבור הארגון ועבור האנשים שבאים עימנו במגע. אך כאשר אנחנו נמצאים במקום כלשהו, ונרתמים אליו מקרב ליבנו, המהות שאנחנו פועלים מתוכה יכולה להשפיע רבות ולהזיז הרים.

על פי כן, חשוב לדעת מאיזה מקום אנחנו מגיעים. כאשר אנחנו מגיעים ממקום גבוה, עמוק ונוכח – סביר שאנחנו יודעים את הכיוון שלנו. עניין שקל לוודא בתקופה זו, שרבים מאנשי המשק יושבים בביתם, וכמו תוהים לעצמם מה הלאה. והשאלה מה הלאה, יכולה לעבור כנגד הבקשה לדעת מה עכשיו. והידיעה של מה שעכשיו, היא גם ההבנה של מה שהלב רוצה, ברגע זה.

ואם הלב רוצה ברגע זה, לתרום לעולם, כמתוך החזית הטכנולוגית, סימן שאנחנו במקום הנכון בזמן הנכון, ואפשר להתחיל את התהליך כדי למצוא את המשרה המתאימה לנו ביותר. זה מקום, אגב, שחברות השמה לגיוס טכנולוגי, יכולות לזרוח בתפקודן עבורנו. כי ברגע זה, שהתמקדנו, והבנו מה אנחנו באמת רוצים – אנחנו יכולים לתת לעולם לעבוד עבורנו. והעולם, יודע בדיוק מה מתאים לנו, ויש לו כל מיני ערוצים להעביר ולהגשים משאלות.

ראשית, הוא יכול להגיש לנו הזדמנויות על מצע של מרציפן, ולהגיד – זה הדבר המתוק שיתמוך אותך בשלב הזה של חייך. הזדמנות זו יכולה במידה טובה להגיע גם דרך חברות השמה לגיוס טכנולוגי, כי כאשר התלמיד מוכן, המורה מגיע, וכאשר האדם מוכן לקבל, האוצר חושף את עצמו, ברבדים שונים ומעניינים.

שנית, הוא יכול לחשוף אותנו לכתבה הזה, ולספר לנו איפה אנחנו נמצאים, תוך שאנחנו מוזמנים לעשות בדק בית פנימי. האם החלטנו שמשרה בתחום הטכנולוגיה היא זו שמתאימה לנו? או שיש כיוון אחר? מה הנתיב שלנו כעת? האם אנחנו מוכנים לגדול כדי לממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו?

כי, זה, כידוע – לא מתאים לכל אחד, ולכל עניין.
לא כולנו רוצים לגדול, או לדעת מה אנחנו באמת רוצים.
וחלק מאיתנו פשוט מנסים לאחוז בקרקע הנשמטת מתחת לרגלינו, ולנסות “להציל” את משק הבית, דרך הצטרפות למשרה זו או אחרת. זו לא הכוונה, זו לא גדילה, זו לא התלהבות-לב.
זו ילדיות. וזה בסדר. זה מקום לא בטוח, לא מבין, לא סומך. זה אחלה.

לא מנהיגים משם. והארגונים שאנחנו רוצים לעבוד בהם, רוצים את המנהיגים שאנחנו. כפי שאנחנו רוצים להנהיג את החזון, דרכנו ודרך הארגונים ומה שהם יכולים להציע לנו כדי לתמוך את התפתחותנו בחזית הטכנולוגית ובכלל.

והלב שלנו יודע את הדרך, והעולם בהתאם יספק לנו את הכלים. וייתכן שזה ייק צורה של חברות השמה לגיוס טכנולוגי, שיצביעו על הכיוון הנכון, וישלחו אותנו למקום בו אנחנו באמת יכולים לעשות הבדל, ולראות גלים קורים. וכשהם קורים, אנחנו בחוד החנית, אנחנו שם. אנחנו חזקים, יציבים ועמידים – כי בחרנו לעקוב אחר האמת שלנו, לעבר המשרות המדויקות לנו, ללא קשר למצב העבודה בשוק, או להזמנויות שחשבנו שפנויות לנו. זה הזמן להיפתח לעולם, ולבדוק את הערוצים הפתוחים לנו כבר, יהיו אלו חברות ההשמה לגיוס טכנולוגי, או דווקא דבר מה אחר. עלינו לגלות זאת עם הזמן והדרך. תודה על קריאתך.

בהצלחה!

מאמרים נוספים

chris-montgomery-smgTvepind4-unsplash

טיפים לראיונות עבודה בזום

טיפים לראיונות עבודה בזום ראיונות עבודה בזום? על שם מה? ובכן, אין זה מפתיע. כעת, שרבים מאיתנו עובדים מהבית, ייתכן שהמראיינים הפוטנציאליים אינם במשרדם אפילו. ואין זה מתבקש שנגיע עד לביתם. וגם אם הם כן במשרדם, למה לא לאפשר את... View Article

לפרטים נוספים     >

2

חיפוש עבודה

בתקופה זו של חיינו, עיסוקי חיפוש העבודה השתנו כמעט כליל. מצד אחד, ישנן תעשיות שכבר לא מגייסות עובדים, אולי כי הקפיאו תהליכי גיוסן, או כי אין טעם להמשיך באותה מידת פעילות (כמו בענף התיירות והתעופה). מצד שני, ישנן תעשיות וסקטורים... View Article

לפרטים נוספים     >

1

עובדי המחר

מי הם העובדים של יום המחר? מי הם אלו שיהיו בצקה החנית של ההתפתחויות הטכנולוגיות והתעשייתיות של התקופה הקרובה? כן, החיים בתקופה זו קיבלו תפנית. הסגרים, בידודים חברתיים, הנחיות ממשלתיות. דברים השתנו, אין ספק, לפחות בעולם התופעות הפיזיות, באופן שניתן... View Article

לפרטים נוספים     >

kelly-sikkema-WIYtZU3PxsI-unsplash

חברות השמה בימים של הקורונה

חברות השמה עברו שינויים רבים בימי הקורונה. הסיבה לכך, היא שכל החברות במשק עברו שינויים רבים בימי הקורונה. ולא בכדי. הסיבה לכך, היא שכולנו עברנו שינויים רבים בימי הקורונה, ועל פי כן אנחנו יכולים לצפות את העניין, שכן חברות מורכבות... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

נגישות
-->