חברות השמה הייטק | דרושים הייטק | משרות הייטק - ווגו חברת השמה טכנולוגיה

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

דרושים הייטק! קריירה בהייטק! – חברת השמה להייטק במרכז

עבודה בהייטק היא עבודה מתגמלת. מגוון עצום של משרות, נושאים, סביבות עבודה ותנאים אפשריים עבור עובדים שיש להם כישורים, ידע, ניסיון או הכשרה בתחום – והשכר – לגמרי בהתאם. אז, איזו עבודה במכירות תוכלו למצוא, האם אתם מתאימים לעבודה בהייטק, ואיך מתקדמים מכאן למציאת עבודת חלומותיכם בתחום? על כל זה ועוד – במאמר שלפניכם.

 

 

 

wojo_hiring_2 (2)

Senior Commercial Director

Responsibilities: · International commercial management of global opportunities, delineation, and realization. · Management of the Company’s commercial contracts. Outsource our... View Article

10 (2)

נציג שירות טכני עסקי

מתן תמיכה ללקוחות עסקיים טיפול בתקלות ותקשורת מול גורמים טכנולוגיים בכירים בחו”ל החברה ממוקמת בתל אביב דרישות: תואר ראשון בתחום... View Article

1 (1)

International Business Development Manager

World’s leading recognition platform, used across multiple industries globally. Based on 20+ years of academic research and field experience.  Looking... View Article

השמה טכנולוגית בענף ההייטק

עם 10% מכלל המועסקים במשק, 15% מהתוצר המקומי הגולמי (תמ”ג) וקרוב ל-50% מהייצוא התעשייתי של ישראל, יש לענף ההייטק הישראלי את כל הנדרש כדי לעמוד מאחורי הסופרלטיב המחייב “קטר הצמיחה של ישראל”. לפני פחות מחודש, רשמה ביצת ההייטק המקומית את האקזיט הגדול בתולדותיה, עם מכירתה של חברת מובילאיי לחברת אינטל העולמית תמורת 15.3 מיליארד דולר, אך חלום ההצלחה המסחררת בענף החדשנות הטכנולוגית אינו מסתכם בעסקה זו.

בשנת 2015 לבדה, גייסו חברות ההייטק הישראליות סך כולל של 4.4 מיליארד דולר, במסגרת 693 עסקאות גיוס הון, מספר שיא לענף, והשלימו מהלכי אקזיט מוצלחים בהיקף של כ-8 מיליארד דולר. שווי האקזיט הממוצע באותה השנה עמד על 75 מיליון דולר, 140% יותר מהנתון של 31 מיליון דולר 5 שנים קודם לכן. שיא נוסף נרשם במספר חברות ההייטק שהצטרפו לשורות הענף, עם 700 חברות חדשות במהלך 2015 לבדה.

אלו הם בדיוק הנתונים שמשקפים בצורה הטובה ביותר את החלום הישראלי, או נכון יותר, את חלום ההייטק הישראלי: לעלות על רעיון חדשני, רצוי עתידני, לגייס את המוחות הטובים ביותר, לגייס את ההון הנדרש ולייצר מסלול צמיחה אל הכסף הגדול שמציע עולם הטכנולוגיה. את החלום הזה פועלות להגשים 7,072 חברות הייטק, בהן גם כ-300 מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם, שפתחו מרכזי פיתוח בישראל (פייסבוק, גוגל, אינטל, סיסקו, סימנס, אפל, מוטורולה ועוד). חברות אלה מעסיקות סך של יותר מ-288 אלף עובדים, ומייצרות עוד פי 4 מקומות עבודה בענפי שירותים משלימים.

אתגרי הגיוס הייחודיים בענף ההייטק

כמדינה הממוקמת במקום הראשון בעולם במדד היכולות החדשניות ובמקום השני במדד היזמות, מתאפיינת ישראל במודל הייטק מאוד ייחודי הנשען על שתי רגליים מרכזיות:כוח אדם איכותי, מקצועי ויצירתי, שמהווה את הבסיס להצלחת הענף בישראל ולמשיכת שחקני הטכנולוגיה הגלובליים הגדולים בעולםזירה תחרותית צפופה מאוד, בה מתחרות אלפי חברות טכנולוגיה על משאבי כוח האדם, שיודעים מוסדות ההשכלה הטכנולוגית והיחידות הצבאיות המובילות בישראל להזרים לשוק

בניגוד לחברות לואו-טק בהן מתבססת שרשרת הערך על רכיבים כדוגמת רכש, ייצור והפצה, בעולם ההייטק, אלו הם דווקא המחקר והפיתוח (R&D) והשיווק, שמהווים את רכיבי המפתח להצלחת החברה. הבנה פשוטה זו משקפת בצורה הטובה ביותר את האתגר המשמעותי ביותר איתו צריכות חברות הייטק להתמודד: איוש תפקידי הטכנולוגיה והשיווק בחברה על ידי האנשים הטובים והמתאימים ביותר שיכולה החברה להרשות לעצמה.

Time-to-Market (TTM) הוא אתגר משמעותי נוסף שאיתו צריכות חברות ההייטק להתמודד, אתגר שאיתו מתמודדות החברות המובילות ברמה של אומנות. ההערכה היא כי, בכל רגע נתון, סביב כל מוקד חדשנות/ מוצר/ טכנולוגיה, פועלות עשרות ומאות חברות סטרטאפ בארץ ומסביב לעולם. החברה שתצא ראשונה עם מוצר מוגמר אל השוק, תהיה בדרך כלל גם החברה שתיהנה מעמדת ההובלה בשוק, כשבמקרים מסויימים למקום השני והשלישי כלל אין מקום.

למעשה, כשלונות רבים של חברות סטרטאפ נובעים לא מהיעדר צורך במוצר שלהן ולא מאיכות המוצר, אלא מחוסר יכולתן לפעול במהירות ולהקדים את השוק. TTM הוא פרמטר שיכול להכשיל כל רעיון, הן בגין התפתחות של בעיות תזרים ככל שעובר הזמן והן בגין אובדן השוק למתחרה. תחת תנאים טכנולוגיים זהים לרוחב התעשייה, היכולת של כל חברה לייצר TTM אטרקטיבי תלויה, רובה ככולה, באיכות העובדים, ברמה המקצועית והיצירתית שלהם, בדרייב היזמי שלהם וברמת המעורבות שלהם.

בתוך הפאזל המורכב של עולם כוח האדם בענף ההייטק, חברות השמה טכנולוגית הן החתיכה החסרה, החוליה המקשרת. חברות ההשמה בנויות ומעוצבות במיוחד לניהול תהליכי איתור, מיון וגיוס עובדים בצורה מקצועית, איכותית ומהירה, ובהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. במקרים רבים, יכולה חברת ההשמה לסייע לחברת ההייטק כבר בשלב של הגדרת העובד האופטימלי ופניה למועמדים שאינם בשוק מחפשי העבודה (הד-האנטר), אך יותר מכל, מעורבותה היום יומית בשוק ושורת הפלטפורמות והכלים המקצועיים העומדים לרשותה, מאפשרים לה לאייש את המשרות הפנויות בחברה תחת שלושה תנאים הכרחיים, ללא יוצא מן הכלל:

חברות ההשמה אוחזות ביכולות הנדרשות לסינון רעשי הרקע, הגעה מלאה אל העובדים המתאימים ביותר, מיצוי האפשרויות בשוק ושכנוע/ גיבוש ההבנה אצל המועמד כי, זוהי החברה הנכונה ביותר עבור, עם חבילת הערך הטובה ביותר שיוכל להשיג, בשלל ההיבטים של שכר, תנאים, קידום, רכישת ידע וניסיון ופוטנציאל הצלחה.

עולם ההייטק מביא איתו הבטחה להצלחה הגדולה ביותר שיכול גוף עסקי לחלום עליה במשק הישראלי, אך הדרך לאותה הבטחה עוברת לא רק דרך הרעיון והטכנולוגיה, אלא גם ובעיקר דרך היכולת להביא אותם אל השוק במהירות ובסטנדרטים הנדרשים, באמצעות כוח האדם המתאים. בתנאים אלה, לא רק ששירותי השמה טכנולוגית והד-האנטינג הם אינם מותרות… זהו תנאי הכרחי להצלחה, ומספיק לבחון את מרכזיותם של שירותים אלה באסטרטגיות הגיוס של מובילי ענף ההייטק, כדי להבין זאת.

עבודה בהייטק המשרות המבוקשות ביותר

אתם רוצים לדעת איזו משכורת
מגיעה לכם?

עולם התעסוקה של היום מחייב השמת עובדים חכמה ואיתור עובדי
ם מותאם למשרה המבוקשת.
זו המומחיות שלנו.

Powered & Designed by EVEREST

להליך מקוצר..
 מחפש עבודה מחפש עובדיםלהליך מקוצר..
 מחפש עבודה מחפש עובדים-->