מנהל מרקום | Wojo : חיפוש עבודה בתל אביב ובסביבתה

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

מנהל מרקום

מנהל מרקום

מרקום היא מילה וותיקה בעולם התעסוקה, והיא בעצם קיצור של המונח Marketing Communication.

בעולם השיווק מרקום מתייחס למכלול השיווק והפרסום של החברה, כלומר – מרקום הוא פרסום, שיווק, מכירות, יחסי ציבור וכל דבר הנכנס תחת מניפת השיווק.

מנהל המרקום יכול להיקרא גם מנהל התקשורת השיווקית בחברה.

מנהל מרקום הוא האיש אשר אחראי לשיווק והפרסום, אצלו מתנכזים כל החומרים השיווקים והפרסומיים של החברה והוא אחראי לעשות אינטגרציה ביניהם לבין האסטרטגייה השיווקית של החברה, מחליט מה כדאי לפרסם ואיפה, מזקק את המסרים ואמון על נראות החומרים.

מנהל המרקום בעצם מנהל את כל תמהיל התקשורת השיווקית של החברה, אחראי לתדמית החברה באמצעות מסרים מדויקים, נראות מעולה ואסטרטגיה שיווקית נכונה.

איזה עבודות הן באחריות מנהל המרקום?

הפקת ברושורים ופליירים אודות החברה, מיתוג החברה, ארגון כנסים ונראות החברה, ניהול תוכן וכמובן פעילות ברשתות החברתיות.

איש המרקום הוא בכיר בחברה, בדרך כלל תחת סמנכ”ל השיווק (אם קיים כזה) ועובד איתו בשיתוף פעולה מלא ולוקח חלק גדול בהחלטות אסטרטגיית השיווק של החברה.

כדי להיות איש מרקום טוב, בראש ובראשונה צריך ניסיון בעולם הפרסום והשיווק, חייבים להכיר את כל המרכיבים בו בצורה טובה מאוד כדי לדעת לפקח על התהליכים וכדי לקחת החלטות חשובות בנוגע לשיווק החברה.

בנוסף לכך, חשיבה צרכנית היא מאוד חשובה במקרה הזה, בתפקיד זה יש צורך עז להבין איך הצרכן קונה ובהתאם לכך לבנות את האסטרטגיה השיווקית של החברה לפיה פועלים.

לא פחות חשוב משני אלה, יכולת הכתיבה של איש המרקום צריכה להיות טובה, יחד עם חשיבה שיווקית חדה ומפותחת.

השילוב של שניהם יחד יהפוך איש מרקום מטוב למצויין.

תחום ניהול המרקום צובר תאוצה לאחרונה בחברות הייטק ומדיה גדולות, שם לכל חברה יש מנהל מרקום האחראי לפעילות השיווקית.

בחברת השמה WOJO ישמחו למצוא לכם את משרת חלומותיכם כמנהלי מרקום, אם אתם חדים והחשיבה השיווקית שלכם היא טובה, אתם מבינים בתחום המדיה ויש לכם ניסיון מעולם השיווק – משרת מנהל המרקום יכולה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

 

בהצלחה!

מאמרים נוספים

טיפים פשוטים לכתיבת קורות חיים

איך מחפשים עבודה?

לפני ארבעים שנה, היה נהוג למצוא עבודה מייד לאחר השחרור מצה”ל, ולהחזיק בה עד שמגיעים לגיל פרישה. היום, סטטיסטית עובדים מחליפים עבודות בכל שלוש שנים, ומעוניינים לשפר את מצבם מבחינת שכר, תנאים, עניין ובניית קריירה. אם גם אתם הגעתם לשלב... View Article

לפרטים נוספים     >

חברת השמה - לחסוך כסף לארגון

חברת השמה – לחסוך כסף לארגון

חברת השמה – לחסוך כסף לארגון חברת השמה – לחסוך כסף לארגון על מנת לבצע גיוס ממוקד של עובדים חדשים, שימוש בשירותיה של חברת השמה המתמחה בנושא עשוי לחסוך זמן רב, ובמקביל גם  הרבה כסף לחברה המגייסת. תהליכי הכשרה של... View Article

לפרטים נוספים     >

דרושים מפתחי FULL STACK

דרושים מפתחי FULL STACK

דרושים מפתחי FULL STACK חברת ההשמה WOJO מתמחה בגיוס מפתחים , ומפתחי FULL STACK בפרט אנו מחפשים לגייס מפתחי FULL STACK בלי ניסיון ו מפתחי FULL STACK עם ניסיון . חברת ההשמה WOJO בקשר יומיומי עם מעל 100 חברות שונות... View Article

לפרטים נוספים     >

מנהל תוכן

מנהל תוכן

מנהל תוכן מנהל תוכן מתעסק בתוכן, כמשתמע משמו, במגוון פלטפורמות שונות, לפי הצורך ולפי אופי החברה. אחת ממשימות מנהל התוכן היא לנהל את התוכן באתר החברה – להוסיף תוכן כגון כתבות ומאמרים להוריד תוכן מיותר ולהזין ולשכתב תוכן, וכל זה... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->