צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

5 מיתוסים על חברות השמה

 

חברות השמה הפכו לאחת הדרכים המקובלות לגיוס עובדים, בעיקר בשוק ההייטק ושווקים אחרים עתירי ידע בהם תהליכי ההשמה הם מורכבים ודורשים התמחויות. לכן, כאשר אתם מחפשים עבודה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול חברות אלו ולהבין שלא כל מה שחשבתם על חברות השמה – הוא נכון. השירותים שמספקות חברות ההשמה מייעלים את תהליך חיפוש העבודה וחוסכים זמן וכסף למועמד ולחברה הקולטת. יחד עם יעילותן של חברות אלו, נפוצו מיתוסים שונים על אופן התנהלותן וכדאיות ההתקשרות עימן. צוות מקצועני ההשמה של WOJO כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים.

  1. שכר ותנאים

המיתוס: עובדים אשר מגיעים למקום עבודה דרך חברת השמה נאלצים להסתפק בשכר נמוך יותר ולעיתים אף תנאי העבודה שלהם טובים פחות –  זה לא נכון.

חברות ההשמה פועלות על מנת לאתר עובדים אופטימאליים עבור חברות שונות. המשמעות היא זיהוי העובד המושלם לחברה – כמו גם זיהוי העבודה המושלמת עבור כל עובד. חברות ההשמה  דואגות ל”שידוך” מושלם, בו החברה הקולטת מרוצה מהעובד והעובד, מצידו, נהנה מן התנאים הטובים ביותר האפשריים, לטובת נאמנותו והרצון שיהיה לו להישאר במשרה זו עוד הרבה לאחר תום תקופת ההתלמדות. תהליך הקליטה לעבודה דרך חברת השמה אינו משפיע על השכר והתנאים שיקבל העובד.

  1. כמה זה עולה

המיתוס: שירותיה של חברת ההשמה עולים כסף – זה לא נכון. 

חברות השמה מספקות שירות חינמי למחפשי העבודה. אז מאיפה הכסף? חברות ההשמה עובדות עבור חברות המחפשות עובדים, המשלמות לחברות ההשמה עבור שירות הסינון הראשוני של העובדים.

  1. עבודות זמניות

המיתוס: חברות השמה מתרכזות רק בשוק העבודות הזמניות. – זה לא נכון.

יכול להיות שחלק מהמשרות שיוצעו לכם על ידי חברת ההשמה יהיו עבור עבודות זמניות, אבל אחוז נכבד מן המשרות המוצעות על ידי מנהלי משאבי אנוש בחברות השמה יהיה בהשמה ישירה לחברה, לתקופה ארוכה ומתוך מאמץ לאתר את העובד המושלם עבור החברה (כמו גם את החברה המושלמת עבור העובד). אין העדפה או מיקוד בהיצע של חברות השמה במשרות זמניות, ואפילו להיפך.

  1. רק בדרג הזוטר

המיתוס: חברות השמה מתאימות רק לחיפוש עבודה לתפקידים זוטרים ולא לתפקידים בכירים – זה לא נכון.

מרבית החברות המובילות במשק נעזרות בשירותי חברות השמה ומציעות משרות מגוונות בתחומים ודרגים רבים ושונים. חברת השמה תוכל להציע עבודה בכל רמה ודרגה לכן אל תהססו לפנות אליהן.

  1. האינטרנט שולט

המיתוס: החיים קורים באינטרנט ושם אפשר למצוא את כל הצעות העבודה – זה לא נכון.

אם אתם חושבים שאתם רואים את כל הצעות העבודה באתרים ובקבוצות השונות בפייסבוק, אתם מפספסים את המשרות הרבות שכלל אינן מפורסמות ברשת. חברות רבות בוחרות לגייס את המועמדים דרך חברות השמה המתמחות בתחום וללא פניה לחברת השמה לא תהיו חשופים למשרות הללו אף פעם. חבל. פנו לצוותים המומחים בהשמה של חברת WOJO, ותנו לנו להפתיע אתכם במגוון משרות שיתאימו לכם בדיוק!

 

בהצלחה!

מאמרים נוספים

Human resources, CRM, data mining and social media concept - officer looking for employee represented by icon. Gender discrimination in employees selection.

חדשנות בעולם ההשמה–WOJO

חדשנות בעולם ההשמה–WOJO  העולם שלנו משתנה. אנחנו לא מתכוונים להתחממות הגלובלית, אלא דווקא להתחממות בשוק הגיוס. נגמרו הימים בהם שולחים קורות חיים לחברת השמה ומקווים לטוב. היום אנחנו יודעים שכדי לאתר מועמדים איכותיים ולהתאים להם המשרה, אנחנו חייבים לעשות הרבה... View Article

לפרטים נוספים     >

טיפים פשוטים לכתיבת קורות חיים

טיפים פשוטים לכתיבת קורות חיים מנצחים

טיפים פשוטים לכתיבת קורות חיים מנצחים, כיצד תגדיל את הסיכויים שיבחרו בקורות החיים שלך? כולם יודעים כמה הקורות חיים חשובים למציאת עבודה , אבל לא כולם יודעים כיצד לכתוב אותם נכון (איך לבדל את עצמך ממאות האחרים ). לכל משרה... View Article

לפרטים נוספים     >

חברות השמה מובילות

למה לי חברת השמה?

במדינת ישראל כיום קשה מאוד למצוא עבודה המתאימה למקצועו של האדם, אומנם אחוז האבטלה נמוך מאוד והמדינה מתגאה בכך, אך דבר אחד לא גלוי בפנינו והוא אחוז האנשים שלא מרוצים מעבודתם, ולמדו 4 שנים לשווא. אחת הסיבות העיקריות לכך היא... View Article

לפרטים נוספים     >

משרות חמות הייטק

כללי הזהב למציאת עבודה בהייטק

הגיע הזמן למצוא עבודה. אתם בטח כבר יודעים ששוק ההייטק הוא דינאמי נורא, עם עובדים המחליפים תפקיד או עוברים בין חברות אחת לשנתיים-שלוש בממוצע. לכן, בין אם אתם מועמדים עם ותק מכובד שמחפשים את האתגר הבא ובין אם הרגע סיימתם... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->