חיפוש עבודה בהייטק | ווג'ו חברת השמה המתמחה בהייטק

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

חיפוש עבודה בהייטק

חיפוש עבודה בהייטק? מחפש לבד ? למה עדיף לעשות את זה עם חברת השמה

מציאת המשרה שתהלום את הכישורים שלכם, היא “עבודה” בפני עצמה. רבים המקרים שבהם התהליך של חיפוש העבודה נמשך חודשים ארוכים, במהלכם מועמד נאלץ להתמודד עם מגוון סוגי קשיים. לא מעט אנשים המחפשים משרה חדשה בכוחות עצמם, במיוחד בתחום ההיי-טק, מגישים מועמדות למגוון משרות אך לא מוזמנים ולו לריאיון עבודה אחד. חברת השמה מקצועית המעניקה ייעוץ והכוונה, יכולה לתת כלים מתאימים למחפשי עבודה, לאתר תפקידים המתאימים ספציפית עבורם ולהעניק להם יתרון משמעותי, בדרך לקבלה למשרה הנחשקת.

האתגרים הייחודיים של מחפשי העבודה בהיי-טק

בתחום תעסוקתי שבהם העובדים נדרשים להיות עם היד על הדופק כל הזמן, החדשנות היא שם המשחק. בין אם מדובר בגיוס לסטארט אפ, או לחברת היי-טק ותיקה וגדולה, הרעיון דומה: המגייסים מחפשים מועמדים מוכשרים, שרעבים לידע ומוכנים לתת מעצמם.

אנשי חומרה או תוכנה, מומחים במערכות מידע או עובדים בכל תחום אחר בתעשייה הזו, חייבים להפוך לחלק אורגני ממקום העבודה שלהם. אבל כאן נכנס הקושי של המעסיקים: לא קל למצוא את ה”כוכב” החדש של הארגון, כזה שיקדם אותו באמת וייתן את התרומה המקסימלית לתפקיד.

כאשר מודעת דרושים חדשה יוצאת לפרסום, כמות ה”קופצים” עליה עלולה להיות כה גבוהה, עד כי הסיכוי של המעסיק לאתר דווקא את קורות החיים שלכם מתוך השפע הוא קטן ביותר, אפילו אם אתם -לפחות “על הנייר”- המועמדים המתאימים מכולם.

כיצד מעסיקים ומועמדים פוטנציאליים בהיי-טק יכולים להיעזר בחברת השמה?

גיוס למשרות בהיי-טק חייב להתבצע תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים למשרות בעולם המתקדם של ימינו, והכרת הדרישות הייחודיות לכל תפקיד ותפקיד. עבור מתמודדים למילוי אותם תפקידים, מדובר במשימה מורכבת עד מאוד ולכן סיוע של מומחים הוא הכרחי.

המטרה של גיוס באמצעות חברת השמה, היא לבצע סינון מקצועי ויעיל מתוך ההיצע הגדול של המגישים את מועמדותם, ולמצוא את בעלי הסיכויים הכי טובים להשתלבות מצוינת בארגון המגייס.

WOJO מעניקה שירותי השמה מתקדמים בתחום ההיי-טק, שמייצרים הזדמנות של ממש לשני הצדדים:

כמעסיקים – אתם נהנים מהיצע ממוקד ומדויק של מתמודדים, שעברו סינון על ידי מומחים בתחום ההשמה. היתרון המרכזי של WOJO הוא בזיהוי המועמדים הכי רלוונטיים למשרה הפנויה אצלכם בארגון, ואתם מקבלים לשלב הראיונות אך ורק את האנשים המתאימים ביותר.

כמועמדים הפוטנציאליים הנמצאים בתהליך של חיפוש העבודה – אתם מקבלים ליווי צמוד לאורך כל הדרך, תוך ייעוץ והכנה לקראת כל השלבים המחכים לכם בדרך לעבודה החדשה.

בהצלחה!

מאמרים נוספים

חברת השמה

חברות השמה – חמשת המיותסים

חברות השמה הפכו לאחת הדרכים המקובלות לגיוס עובדים, בעיקר בשוק ההייטק ושווקים אחרים עתירי ידע בהם תהליכי ההשמה הם מורכבים ודורשים התמחויות. לכן, כאשר אתם מחפשים עבודה חשוב לדעת כיצד להתנהל מול חברות אלו ולהבין שלא כל מה שחשבתם על... View Article

לפרטים נוספים     >

חברת השמה לסטארטפים

מחפש עובדים לסטארטאפ

מחפש עובדים לסטארטאפ?  כיצד חברת השמה תחסוך לך זמן יקר יש משהו מיוחד בחברת סטארטאפ, העובדת בשילוב כוחות ובאופן אינטנסיבי, לכן גיוס עבור חברות סטארטאפ חייבת להיעשות באותה הגישה. יחסי האנוש בין העובדים חייבים להיות טובים, והיכולת לתקשר בצורה מצוינת... View Article

לפרטים נוספים     >

שש שאלות מכשילות בראיונות עבודה וכיצד לענות עליהן

חיפוש עבודה בתל אביב

חיפוש עבודה בתל אביב – כמו בערים גדולות אחרות מסביב לעולם, גם בתל אביב תמצאו חוקים אחרים לתהליך של חיפוש עבודה. רבים ממקומות העבודה דורשים מאפיינים ספציפיים ויכולות גבוהות; השכר הוא גבוה יחסית לשכר במקצועות דומים מחוץ לתל אביב –... View Article

לפרטים נוספים     >

חיפוש עובדים בהייטק WOJO חברת השמה להייטק

חיפוש עובדים בהייטק

חיפוש עובדים בהייטק אחד מהדברים שמייחדים אנשי הייטק הוא חיפוש עובדים בהייטק , הדרישה של התחום להתחדשות מתמדת והתמקצעות חוזרת ונשנית אחת למספר שנים. חיפוש עבודים בהייטק אם כן, היא משימה שהרבה עובדים נאלצים להתמודד עמה בכל תקופה מסוימת. חברות... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->