WOJO חברות השמה הייטק כל מה שרציתם לדעת | חברת השמה מתמחה בהייטק

צור קשר

רוצים להתייעץ אתנו?

אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין. מלאו את פרטיכם בטופס הפנייה ונחזור אליכם בהקדם.
 אני מעוניין לקבל עדכונים חמים למייל

למה כדאי לכם להעזר בחברות השמה המתמחות בהייטק

חברות השמה הייטק

תחום ההייטק הוא התחום המבוקש והנחשק ביותר במשק מסיבות רבות – תנאי עבודה נוחים, עבודה מאתגרת, שכר גבוה, אפשרויות קידום – ועוד. תאגידי ענק, חברות גדולות וסטארט-אפים מתחילים שואפים לבחור את העובדים שלהם בפינצטה ולגייס לשירותיהם את העובדים הטובים ביותר, ולשם כך הם נעזרים בחברות השמה שמתמתחות באופן ספציפי בעולם ההייטק.

גיוס עובדים לתחום ההייטק

כל תחום במשק הוא עולם ומלואו ונבדל מתחומים אחרים במישורים שונים, והשמה בהייטק אינה שונה בכך. לתחום יש מאפיינים שמייחדים אותו – דרישות התפקידים שונות, היעדים שונים והסטנדרטים אחרים. היכולות הנדרשות מהמועמדים אינן אותן יכולות שנדרשות בתחומים אחרים, כמו למשל בתחומי המכירות והפרסום. חשוב לערוך איתור מותאם אישית ולדעת על פי אילו קריטריונים לסנן את המועמדים הרבים.

למה להשתמש בשירות גיוס מקצועי?

חברות השמה הייטק וחברות השמה לבכירים בהייטק מבינות בשלושה תחומים גדולים: עולם ההייטק, השמת עובדים – והשמת עובדת בהייטק.

  • חברה השמה מקצועית משתמשת בכלים משוכללים ומתוחכמים על מנת לאתר מועמדים מתאימים, לרבות אלו שלא מחפשים עבודה באופן אפקטיבי, ויודעת כיצד לסנן אותם באופן היעיל ביותר.
  • לחברת השמה מקצועית יש את האמצעים ללוות כל מועמד באופן אישי וצמוד ולדעת לכוון אותו למשרה הנכונה בחברה המתאימה.
  • חברה השמה מקצועית תחסוך לכם זמן רב ואת כאבי הראש הכרוכים בתהליך גיוס עובדים. לא תצטרכו לעבור על עשרות ומאות קורות חיים ולהתעסק בלא מעט עבודה שחורה.
  • בשורה התחתונה – החברה מייעלת את תהליך החיפוש ועורכת לו אופטימיזציה. כל אחד מתמחה בתחומו, וחברות השמה הייטק מתמחות בהשמה בהייטק.

כיצד פועל הגיוס?

בראש ובראשונה יש לשבת עם חברת ההייטק ולאפיין את המועמד האידיאלי עבורה. לאחר מכן נבנית תוכנית לגיוס מועמדים, נערך סינון ראשוני על פי קורות חיים ונערך ראיון אישי עם מי שצלחו את הסינון. בהמשך חברת ההייטק מאשרת את המועמדים שמסקרנים אותה והעובדים נחשפים ומגיעים לראיונות. ברי המזל מתקבלים לעבודה, חותמים על חוזה ועוברים השמה רשמית בעולם ההייטק. כל הצדדים מרוצים, והעובד החדש וחברת ההייטק יוצאים לדרך חדשה ומשותפת – ושיהיה בהצלחה!

בהצלחה!

מאמרים נוספים

shutterstock_670511980

מה חברות השמה לבכירים לא רוצות שתדעו…

חברות השמה לבכירים אם השמת עובדים היא נושא מאתגר, השמת בכירים היא פי כמה וכמה יותר. תהליך האיתור, הסינון והמיון חייב להיות קפדני ומדויק עוד יותר מהרגיל, וזאת בשל החשיבות הרבה שבמציאת בכירים ומנהלים איכותיים לחברה ולעסק. גם ההתנהלות איתם... View Article

לפרטים נוספים     >

shutterstock_1149593039

גיוס עובדים באמצעות חברות השמה ב-2019

חברות השמה גיוס עובדים הופך בשנים האחרונות לעניין מאתגר מאי פעם. המשק כולו הופך לגדול, מורכב ומגוון יותר – יותר חברות, יותר משרות, יותר תחומים ויותר מועמדים. חברה שמעוניינת לגדול ולהתפתח שמה דגש מיוחד על ההון האנושי שלה ומבינה את... View Article

לפרטים נוספים     >

shutterstock_1114217984

השמה הייטק – כל המידע העדכני שרציתם לדעת

השמה הייטק עולם ההייטק מציע משרות רבות בסוגים שונים של עסקים וחברות – הנדסת ופיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה וחומרה, פיתוח אפליקציות, סייבר ואבטחת מידע, ניהול צוותים – ועוד. מדובר בתחום מפותח ודינאמי במיוחד שלא מפסיק להתפתח ולהתעצב מחדש בכל תקופה,... View Article

לפרטים נוספים     >

shutterstock_1047586468

הדברים החשובים שעליכם לדעת לקראת גיוס עובדים

הדברים החשובים שעליכם לדעת לקראת גיוס עובדים לעסק   גיוס עובדים הוא תהליך מורכב שניתן לבצע בדרכים שונות ובאמצעות ערוצים שונים, וההשפעה שלו על העסק או החברה היא אדירה. ניתן להתייחס אליו באופן שרירותי או לקחת אותו כפרויקט משמעותי –... View Article

לפרטים נוספים     >

Powered & Designed by EVEREST

-->